Byrå
2020-08-06
798685
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BYRÅ, 1800-tal, 5 lådor, marmorerad, nyckel saknas, höjd ca 103 samt 118x47 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage