Olle Bonnier

Olle Bonnier
Olle Bonnier

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OLLE BONNIER (1925-2016): "TV 2", färglitografi, samt numrerad 16/100, signerad och daterad Bonnier - 67, bildyta ca 32 x 40 cm.

Ej examinerad ur ram

798705

2020-08-07