Arabia "Harlekin"

Arabia
Arabia
Arabia
Arabia
Arabia
Arabia
Arabia
Arabia

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SERVISDELAR, "Harlekin", Arabia Finland, (46 dlr), bestående av: 9 mattallrikar, 14 djupa tallrikar, 6 förrättstallrikar, 6 dessertskålar, 7 runda serveringsfat, 1 ovalt serveringsfat, 3 serveringsskålar

Smärre slitage, mikronagg kan förekomma

798711

2020-08-07