Spetsglas

Spetsglas
Spetsglas
Spetsglas
Spetsglas
Spetsglas
Spetsglas
Spetsglas
Spetsglas

Klubbat för:

800 SEK

1 500 SEK

SPETSGLAS, 8 st, 1900-talets första hälft, England, 1700-talsförlaga, ben med luftspiral, 2 st med skärslipning vid cuppans bas, höjd ca 24 cm

En fot med nagg

798716

2020-08-04