Klubbat för:
650 SEK
1 500 SEK
FÖRNINGSKÄRL, trä, Norge, 1800-tal, allmoge, skuren dekor, ägarmonogram, daterad 1853, höjd ca 32, diameter 23 cm
Smärre slitage
798735
2020-08-04