Skulptur i jade
Klubbat för:
1 000 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
SKULPTUR i jade (nefrit), 1900-tal, i form av mötande djur, sockel i trä, höjd med sockel ca 7,5 cm
Kuntoraportti
Smärre slitage
798740
Päivämäärä:
2020-08-07