Skulptur i jade

Skulptur i jade
Skulptur i jade
Skulptur i jade
Skulptur i jade
Skulptur i jade
Skulptur i jade
Skulptur i jade
Skulptur i jade
Skulptur i jade
Skulptur i jade
Skulptur i jade
Skulptur i jade

Klubbat för:

1 000 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

SKULPTUR i jade (nefrit), 1900-tal, i form av mötande djur, sockel i trä, höjd med sockel ca 7,5 cm

Kuntoraportti

Smärre slitage

798740

Päivämäärä:

2020-08-07