Klubbat för:
7 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
IVAN AGUÉLI (1869-1917): Egyptiskt landskap, signerad på arabiska, blyerts på papper, 13,5x17,5 cm.
Proveniens: Mimmi Jernberg, Falun
798745
2020-08-07
Gör en kostnadsfri värdering här