Väggklocka

Väggklocka
Väggklocka
Väggklocka
Väggklocka
Väggklocka
Väggklocka

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

VÄGGKLOCKA, märkt Maute synchron, 1900-talets andra hälft, plåt samt konvex skiva i glas, diameter ca 31 cm

Funktionen garanteras ej, bruks och åldersrelaterat slitage

798747

2020-08-07