Parti silver
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PARTI SILVER, 1900-tal, 7 dlr., bestående av: 2 st, bordsdekorationer i form av tranor, höjd ca 13-17 cm, 4 st, grisar, höjd ca 2,5 cm, samt ett mindre skrin, höjd ca 5 cm, total vikt ca 470 g
Åldersrelaterat slitage
798751
2020-08-07