Parti silver

 Parti silver
 Parti silver
 Parti silver
 Parti silver
 Parti silver
 Parti silver
 Parti silver
 Parti silver
 Parti silver
 Parti silver
 Parti silver
 Parti silver
 Parti silver
 Parti silver

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PARTI SILVER, 1900-tal, 7 dlr., bestående av: 2 st, bordsdekorationer i form av tranor, höjd ca 13-17 cm, 4 st, grisar, höjd ca 2,5 cm, samt ett mindre skrin, höjd ca 5 cm, total vikt ca 470 g

Åldersrelaterat slitage

798751

2020-08-07