Karmstol Bertil Fridhagen

Karmstol Bertil Fridhagen
Karmstol Bertil Fridhagen
Karmstol Bertil Fridhagen
Karmstol Bertil Fridhagen
Karmstol Bertil Fridhagen
Karmstol Bertil Fridhagen
Karmstol Bertil Fridhagen
Karmstol Bertil Fridhagen
Karmstol Bertil Fridhagen
Karmstol Bertil Fridhagen

Klubbat för:

900 SEK

1 500 SEK

BERTIL FRIDHAGEN, Karmstol, nr 406, Bodafors, 1950-tal, stomme av bok, mörkbetsad och bonad, rygg med ribbor, sits och ryggbricka med klädsel av galon, sitthöjd ca 42, rygghöjd 71, bredd 55 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage, ställvis med repor och märken

798756

2020-08-07