Soffbord Josef Frank
Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
JOSEF FRANK, bord, teak, Firma Svenskt Tenn, modellnummer 1059, sidorna med klaffar, undertill hylla, brännmärkt Josef Frank SVENSKT TENN, höjd 60, 100x45, klaffarnas längd 30 med klaffar total längd 160 cm
Bruks- och åldersrelaterat slitage, smärre repor och märken
798758
2020-08-07