Soffbord Josef Frank

Soffbord Josef Frank
Soffbord Josef Frank
Soffbord Josef Frank
Soffbord Josef Frank
Soffbord Josef Frank
Soffbord Josef Frank
Soffbord Josef Frank
Soffbord Josef Frank
Soffbord Josef Frank
Soffbord Josef Frank

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JOSEF FRANK, bord, teak, Firma Svenskt Tenn, modellnummer 1059, sidorna med klaffar, undertill hylla, brännmärkt Josef Frank SVENSKT TENN, höjd 60, 100x45, klaffarnas längd 30 med klaffar total längd 160 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage, smärre repor och märken

798758

2020-08-07