Mats Månsson

Mats Månsson
Mats Månsson
Mats Månsson
Mats Månsson
Mats Månsson
Mats Månsson
Mats Månsson
Mats Månsson

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MATS MÅNSSON (född 1945): Komposition, signerad och daterad Mats Månsson -86, blandteknik, ca 69x100 cm

Släppt från ramen

798760

2020-08-05