J. Geldard Walton

J. Geldard Walton
J. Geldard Walton
J. Geldard Walton
J. Geldard Walton
J. Geldard Walton
J. Geldard Walton
J. Geldard Walton
J. Geldard Walton

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

J. GELDARD WALTON (18/1900-tal): Segelbåtar vid kust, signerad J. Geldard Walton, akvarell, ca 22-63 cm

Smärre fläckar, vågigt blad

798766

2020-08-05