Nakterhus

Nakterhus
Nakterhus
Nakterhus
Nakterhus
Nakterhus
Nakterhus
Nakterhus
Nakterhus

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

NAKTERHUS, med kompass, märkt Cassens& Plath", mässing, med brännare, höjd ca 22, bredd 35 cm

Slitage och bucklor

798770

2020-08-05