Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
800 SEK
MOCCASKEDAR, silver, 12 st samt en efterrättssked, "Eva", längd 11 samt 15,5 cm, 1900-talets andra hälft, med etui, 185 gram
viss oxidering, bruksslitage
798778
2020-08-06
Gör en kostnadsfri värdering här