Silverskedar

Silverskedar
Silverskedar
Silverskedar
Silverskedar
Silverskedar
Silverskedar

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

800 SEK

MOCCASKEDAR, silver, 12 st samt en efterrättssked, "Eva", längd 11 samt 15,5 cm, 1900-talets andra hälft, med etui, 185 gram

viss oxidering, bruksslitage

798778

2020-08-06