Chesterfieldsoffa

Chesterfieldsoffa
Chesterfieldsoffa
Chesterfieldsoffa
Chesterfieldsoffa
Chesterfieldsoffa
Chesterfieldsoffa
Chesterfieldsoffa
Chesterfieldsoffa
Chesterfieldsoffa
Chesterfieldsoffa

Klubbat för:

10 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SOFFA, 1900-tal, Chesterfieldmodell, djuphäftat brunt läder, på hjultrissor, längd ca 200, sitthöjd 43 cm

Bruksslitage, fläckar

798785

2020-08-04