Samling blått glas Bertil Vallien, Olle Brozén mfl

Klubbat för:

1 200 SEK

1 500 SEK

SAMLING GLAS, 4 dlr, Bertil Vallien, Brozén och Ulrica Hydman Vallien, bestående av 2 vaser, liten kanna och glas, kantig vas signerad Kosta Boda B Vallien 40220, höjd 22 cm, oval vas signerad 734004 Kosta Boda Limited 100 Olle Brozén, höjd ca 20 cm, kanna och glas signerade Kosta Boda Artist Ulrica HV 88012 resp 98012, 7,5-8 cm

Bruksslitage, smärre repor

798790

2020-08-05