Kaffeskedar "Ulla Winblad"

Kaffeskedar
Kaffeskedar
Kaffeskedar
Kaffeskedar
Kaffeskedar
Kaffeskedar
Kaffeskedar
Kaffeskedar

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

800 SEK

KAFFESKEDAR, 12st, silver, "Ulla Winblad", stämplade MAB= Matsilver AB, 1950-tal, längd 10 cm, 130 gram, medföljande etui

Bruk- och åldersrelaterat slitage, trasigt etui

798792

2020-08-06