Matbord teak 1960-tal
2020-08-08
798793
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
MATBORD, 1960-tal, fanerat i teak, utdragbar skiva med 2 iläggskivor a 55 cm, höjd ca 140 x 88 cm
Bruksspår