Vicke Lindstrand

Vicke Lindstrand
Vicke Lindstrand
Vicke Lindstrand
Vicke Lindstrand
Vicke Lindstrand
Vicke Lindstrand
Vicke Lindstrand
Vicke Lindstrand

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

800 SEK

VICKE LINDSTRAND, vas samt 2 flaconer, glas, vas signerad Kosta 46450 V. Lindstrand, höjd 20 cm, flaconer märkta Kosta Lindstrand 96359 resp 91712, höjd 7-11 cm

Smärre repor, ytsmuts, äppelformade flaconen saknar propp

798794

2020-08-05