Sängar ett par gustaviansk stil

Klubbat för:

3 200 SEK

Arviointi

3 000 SEK

Kuvaus

SÄNGAR, ett par, 1900-talets början, gustaviansk stil, skuren dekor, yttermått ca 200x100 cm

Kuntoraportti

Slitage, märken, madrasser med fläckar, slitage

798796

Päivämäärä:

2020-08-08