Sängar ett par gustaviansk stil
Klubbat för:
3 200 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
SÄNGAR, ett par, 1900-talets början, gustaviansk stil, skuren dekor, yttermått ca 200x100 cm
Kuntoraportti
Slitage, märken, madrasser med fläckar, slitage
798796
Päivämäärä:
2020-08-08