Bertil Vallien och Ann Wåhlström konstglas
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 200 SEK
BERTIL VALLIEN och ANN WÅHLSTRÖM, flaska och vas, flaskan: smaragdgrön glasmassa, etikettmärkt, höjd ca. 35 cm, vas: lila glasmassa med påklippt dekor i gul glasmassa, signerad 8342-031/300 Kosta Boda Wåhlström Atelier 91, höjd ca 31 cm
Smärre bruksslitage
798798
2020-08-05