Bertil Vallien och Ann Wåhlström konstglas

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BERTIL VALLIEN och ANN WÅHLSTRÖM, flaska och vas, flaskan: smaragdgrön glasmassa, etikettmärkt, höjd ca. 35 cm, vas: lila glasmassa med påklippt dekor i gul glasmassa, signerad 8342-031/300 Kosta Boda Wåhlström Atelier 91, höjd ca 31 cm

Smärre bruksslitage

798798

2020-08-05