Andreas Wargenbrant skulptur

Andreas Wargenbrant skulptur
Andreas Wargenbrant skulptur
Andreas Wargenbrant skulptur
Andreas Wargenbrant skulptur
Andreas Wargenbrant skulptur
Andreas Wargenbrant skulptur

Klubbat för:

2 600 SEK

2 000 SEK

ANDREAS WARGENBRANT (född 1967): skulptur, förgylld brons, "The winner takes it all", signerad och daterad 2020, längd 20x10 cm

798818

2020-08-04