Pottskåp Louis XVI-sti

Pottskåp Louis XVI-sti
Pottskåp Louis XVI-sti
Pottskåp Louis XVI-sti
Pottskåp Louis XVI-sti
Pottskåp Louis XVI-sti
Pottskåp Louis XVI-sti
Pottskåp Louis XVI-sti
Pottskåp Louis XVI-sti

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

POTTSKÅP, 1900-talets mitt, Louis XVI-stil, fanérat i valnöt, bronserade beslag, dkeor av intarsia, 84, 33x26 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Smärre ytskador, fanérresningar

798822

2020-08-05