Stege mahogny

Stege mahogny
Stege mahogny
Stege mahogny
Stege mahogny
Stege mahogny
Stege mahogny

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BIBLIOTEKSSTEGE, 1900-talets andra hälft, fanérad i mahogny, höjd inkl ledstång 110 cm

Slitage, ytskador

798829

2020-08-05