Väggur Zenith

Väggur Zenith
Väggur Zenith
Väggur Zenith
Väggur Zenith
Väggur Zenith
Väggur Zenith
Väggur Zenith
Väggur Zenith
Väggur Zenith
Väggur Zenith

Klubbat för:

13 000 SEK

2 000 SEK

VÄGGUR, 4 st, Zenith, 1900-talets mitt, urtavla, betsad bok, visare och timindex i mässing, 18-dagarsverk, märkta London (nr 1868), New York (nr 2101), Nassau (nr 1856), Mexiko (nr 1851)

Smärre bruks- och åldersrelaterat slitage, fungerar vid inskrivningstillfället

798842

2020-08-09