Hurts NK

Hurts NK
Hurts NK
Hurts NK
Hurts NK
Hurts NK
Hurts NK
Hurts NK
Hurts NK

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NORDISKA KOMPANIET, hurts, 1900-talets andra hälft, fanérad, beslag i mässing, skyltmärkt, höjd ca 66, 48x41 cm

Smärre ytskador

798845

2020-08-05