Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
800 SEK
JAMES COIGNARD (Frankrike,1925-2008): Komposition, blandteknik på carborundum, signerad J Coignard, numrerad 18/40, ca 40x30 cm
Ej examinerad ur ram
798848
2020-08-04
Gör en kostnadsfri värdering här