Soffbord 1970-tal

Soffbord 1970-tal
Soffbord 1970-tal
Soffbord 1970-tal
Soffbord 1970-tal
Soffbord 1970-tal
Soffbord 1970-tal
Soffbord 1970-tal
Soffbord 1970-tal
Soffbord 1970-tal
Soffbord 1970-tal

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOFFBORD, 1970-tal, fanérat i mahogny, fothylsor i mässing, utdragbara skivor, höjd ca 58, 108x59, total längd 158 cm

Ytskador

798851

2020-08-05