Interiör med spelande män

Interiör med spelande män
Interiör med spelande män
Interiör med spelande män
Interiör med spelande män
Interiör med spelande män
Interiör med spelande män

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ISAAC VAN OSTADE (1621-1649), hans art: Interiör med spelande män, 1800-tal, olja på duk, osignerad 31x25 cm.

Krackelyr, smärre slitage

798854

2020-08-04