Bordsur alabaster

Bordsur alabaster
Bordsur alabaster
Bordsur alabaster
Bordsur alabaster
Bordsur alabaster
Bordsur alabaster
Bordsur alabaster
Bordsur alabaster
Bordsur alabaster
Bordsur alabaster

Klubbat för:

1 500 SEK

1 200 SEK

BORDSPENDYL, empirestil, alabaster, lyrformad, mässingsbeslag, emaljerad urtavla märkt J.B.Dalmas Nice, höjd ca 37,5 cm

Ej funktionstestad, bruksslitage, anlupen, smärre nagg, dekordel (pärlband) saknas på baksida

798860

2020-08-05