Bordsur alabaster
Klubbat för:
1 500 SEK
1 200 SEK
BORDSPENDYL, empirestil, alabaster, lyrformad, mässingsbeslag, emaljerad urtavla märkt J.B.Dalmas Nice, höjd ca 37,5 cm
Ej funktionstestad, bruksslitage, anlupen, smärre nagg, dekordel (pärlband) saknas på baksida
798860
2020-08-05