Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
URNOR, 3 st, 1900-tal, gjutjärn, bemålad metall resp. mässing, höjd ca 17-25 cm
Ytskador förekommer
798861
2020-08-05
Gör en kostnadsfri värdering här