Skrivschatull 1800-tal

Skrivschatull 1800-tal
Skrivschatull 1800-tal
Skrivschatull 1800-tal
Skrivschatull 1800-tal
Skrivschatull 1800-tal
Skrivschatull 1800-tal
Skrivschatull 1800-tal
Skrivschatull 1800-tal
Skrivschatull 1800-tal
Skrivschatull 1800-tal

Klubbat för:

500 SEK

1 000 SEK

SKRIVSCHATULL, 1800-tal, England, fanérat i mahogny, beslag i mässing, invändigt med fack och bläckställ, invändigt klädd med grönt skinn, höjd 15, 45x25 cm

Nyckel saknas, slitage, senare skinnklädsel

798873

2020-08-05