Bokhylla teak
2020-08-10
798881
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BOKHYLLA med skåpunderdel, 1950/60-tal, teak, underdel med skåp och skrivskiva, samt 4 lådor, ovandel med tre hyllplan samt 3 lådor, höjd ca 170, 115 x 40 cm
Bruks- och åldersrelaterat slitage, repor, fläckar och stötmärken, 1 nyckel finns att hämta vid utlämningen