Klubbat för:
300 SEK
1 500 SEK
FAT PÅ FOT, 1 par, papier-maché, Japan, 1900-tal, konturerad kant, dekor av figurscen i guld, höjd ca 4, diameter 20 cm
Smärre slitage
798882
2020-08-05