Fat på fot papier-maché

Fat på fot papier-maché
Fat på fot papier-maché
Fat på fot papier-maché
Fat på fot papier-maché
Fat på fot papier-maché
Fat på fot papier-maché

Klubbat för:

300 SEK

1 500 SEK

FAT PÅ FOT, 1 par, papier-maché, Japan, 1900-tal, konturerad kant, dekor av figurscen i guld, höjd ca 4, diameter 20 cm

Smärre slitage

798882

2020-08-05