Spegellampett 1800-tal

Spegellampett 1800-tal
Spegellampett 1800-tal
Spegellampett 1800-tal
Spegellampett 1800-tal
Spegellampett 1800-tal
Spegellampett 1800-tal
Spegellampett 1800-tal
Spegellampett 1800-tal
Spegellampett 1800-tal
Spegellampett 1800-tal

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPEGELLAMPETT, 1800-talets mitt, senempire, förgylld, 2 ljusarmar i mässing, skuren dekor med bl.a delfiner, 62x65 cm

Foliering med skador

798883

2020-08-05