Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SPEGEL, 1920-tal, smide, blyinfattat glas, hylla med svart glas, 170x46 cm
Hylla med nagg
798891
2020-08-08
Gör en kostnadsfri värdering här