Spegel

Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGEL, 1920-tal, smide, blyinfattat glas, hylla med svart glas, 170x46 cm

Hylla med nagg

798891

2020-08-08