Ryggkorg
Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
RYGGKORG för druvplockning, 1930-tal, målad zinkplåt med texten "Chateauneuf du pape, bärremmar i läder, höjd ca 63, bredd 62 samt djup 40 cm
Några bucklor, bruks och åldersrelaterat slitage
798896
2020-08-09