Ryggkorg

Ryggkorg
Ryggkorg
Ryggkorg
Ryggkorg
Ryggkorg
Ryggkorg
Ryggkorg
Ryggkorg
Ryggkorg
Ryggkorg
Ryggkorg
Ryggkorg
Ryggkorg
Ryggkorg
Ryggkorg
Ryggkorg

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

RYGGKORG för druvplockning, 1930-tal, målad zinkplåt med texten "Chateauneuf du pape, bärremmar i läder, höjd ca 63, bredd 62 samt djup 40 cm

Några bucklor, bruks och åldersrelaterat slitage

798896

2020-08-09