Yrjö Edelmann färglitografi

Yrjö Edelmann färglitografi
Yrjö Edelmann färglitografi
Yrjö Edelmann färglitografi
Yrjö Edelmann färglitografi

Klubbat för:

3 800 SEK

Arviointi

2 500 SEK

Kuvaus

YRJÖ EDELMANN (1941-2016): Absolut Vodka, signerad Y. Edelmann, H.C. färglitografi, oramad, bladmått ca 91x61 cm

Kuntoraportti

798922

Päivämäärä:

2020-08-05