Yrjö Edelmann färglitografi
Klubbat för:
3 800 SEK
Arviointi
2 500 SEK
Kuvaus
YRJÖ EDELMANN (1941-2016): Absolut Vodka, signerad Y. Edelmann, H.C. färglitografi, oramad, bladmått ca 91x61 cm
Kuntoraportti
798922
Päivämäärä:
2020-08-05