Corneille litografi
Klubbat för:
1 000 SEK
2 000 SEK
CORNELIS VAN BEVERLOO, CORNEILLE (Holland, 1922-2010): Figurkomposition lila kvinna med blå fågel, signerad Corneille -99 samt numr H.C. 5/20, färglitografi, pappersstämpel Edition GKM Suede, oramad, bladmått: ca 63x51
798924
2020-08-08