Corneille litografi

Corneille litografi
Corneille litografi
Corneille litografi
Corneille litografi

Klubbat för:

1 000 SEK

2 000 SEK

CORNELIS VAN BEVERLOO, CORNEILLE (Holland, 1922-2010): Figurkomposition lila kvinna med blå fågel, signerad Corneille -99 samt numr H.C. 5/20, färglitografi, pappersstämpel Edition GKM Suede, oramad, bladmått: ca 63x51

798924

2020-08-08