Hugo Zuhr oljemålning
2020-08-08
798940
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
HUGO ZUHR (1895-1971): Landskap, monogramsignerad, olja på duk, ca 54x65 cm
Färgbortfall