Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KAFFEKANNA, tenn, empire, 1800-talets första hälft, pip med dekor av fågel, höjd 22 cm
Bucklor
798955
2020-08-05
Gör en kostnadsfri värdering här