Kaffekanna i tenn

Kaffekanna i tenn
Kaffekanna i tenn
Kaffekanna i tenn
Kaffekanna i tenn
Kaffekanna i tenn
Kaffekanna i tenn
Kaffekanna i tenn
Kaffekanna i tenn
Kaffekanna i tenn
Kaffekanna i tenn
Kaffekanna i tenn
Kaffekanna i tenn
Kaffekanna i tenn
Kaffekanna i tenn

Klubbat för:

1 700 SEK

1 500 SEK

KAFFEKANNA, tenn, empire, 1800-talets första hälft, pip med dekor av fågel, höjd 22 cm

Bucklor

798955

2020-08-05