Peter Wahlbeck

Peter Wahlbeck
Peter Wahlbeck

Klubbat för:

7 800 SEK

Utropspris

3 500 SEK

PETER WAHLBECK (född 1963): "Flodhäst", signerad Wahlbeck, a tergo signerad, daterad 2004, betitlad samt dedikerad, blandteknik på pannå, ca 190x131 cm

Pannå med spricka mellan två plankdelar

798961

2020-08-05