Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
VAS, Notsjö glasbruk, signerad U.S (Unto Suominen) Nuutajärvi Notsjö -64, höjd ca 17 cm
Bruksslitage
798975
2020-08-12
Gör en kostnadsfri värdering här