Herrbetjänter Fratelli Reguitti

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FRATELLI REGUITTI, herrbetjänter, 2 st, Italien, 1960/ 70-tal, betsade, varav en på hjul, stämpelmärkning, höjd ca 100 resp 101 cm

Brukslitage, ytskador

798991

2020-08-05